Ristretto Cafe - Coffee Mill
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Mirabel CityCenter Hotel
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Kefalonian Lines Shipping Company
IONION P. LINES
Byron Sport
Mythos +estiasis
Katavothres Club-Restaurant

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωτάθλημα Β Κατηγορίας

<< ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Σημείωση: Η διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή19/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.2-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΤετάρτη29/11/1711:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.2-0
Ρεπό: Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο25/11/1711:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή26/11/1715:00ΘΑΝΑΣΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.2-2
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ.1-12
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή03/12/1710:30ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β.4-1
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΣΟΥΛΑ Ε., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.0-3
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή03/12/1715:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΤΣΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο09/12/1711:00ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.0-7
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή10/12/1711:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Β.1-2
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή10/12/1715:00ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο16/12/1709:45ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β.5-1
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο16/12/1715:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ.10-0
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή17/12/1715:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΚΩΤΣΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο13/01/1811:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ.4-1
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή14/01/1811:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΘΑΝΑΣΗΣ Ε.2-3
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή14/01/1815:00ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.10-0
Ρεπό: ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο20/01/1811:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-3
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο20/01/1815:00ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.5-1
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή21/01/1811:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-3
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο03/02/1809:45ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.2-1
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο03/02/1815:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.0-3
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή04/02/1815:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
Ρεπό: Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο10/02/1811:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή11/02/1815:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή11/02/1815:00ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.3-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή25/02/1811:00ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.0-2
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή25/02/1815:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή25/02/1815:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.5-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο03/03/1811:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή04/03/1815:30ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-7
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή04/03/1815:30ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο10/03/1811:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-5
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή11/03/1811:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.1-10
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή11/03/1815:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο17/03/1815:30ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.0-4
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή18/03/1815:30ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ.1-3
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο24/03/1811:15ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο31/03/1812:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.1-0
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο31/03/1816:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.0-4
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή01/04/1816:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ