Katavothres Club-Restaurant
Mythos +estiasis
Mirabel CityCenter Hotel
IONION P. LINES
Kefalonian Lines Shipping Company
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Byron Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ποδοσφαιριστές

Εισάγετε επώνυμο ή όνομα:


Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Επόμενο Τελευταίο

ΟνοματεπώνυμοΈτος ΓέννησηςΆριθμός δελτίου
1. ABESADZE KAHKA19671177909
2. AGUSHI RUDENC19921329495
3. AKIMABDOUL-AZIZI BAH19831351714
4. ALIAJ AJET19991436294
5. ALIAJ FIORALDO19901347212
6. ANDI KOCKA19901317583
7. ANDREA HASANAJ20021476278
8. BABI JORGO19981334018
9. BAH MOHAMAD19821350031
10. BALLAJ ROMEO19961299701
11. BANGO ELSON19841397518
12. BANNISTER AARON JAMES19931484350
13. BEQIRI DYONISIOS20061458870
14. BEQIRI DYONISIOS20061433243
15. BESELOV MILKO19901297239
16. BESHAJ XHULJANO20021444273
17. BUSHI ARDIT19921180893
18. BUSHI LEONARDO20051460065
19. CECA ANCELO19961334121
20. CELA KLAURENT19941402651
21. CHRUSIEL KAROL19951318433
22. CIKO ALBERT19781307553
23. CIKO LLAZAR19831306795
24. COMOLLARI ARIAN19901288675
25. DAUT ROI20031435973
26. DEDLALA ARSELIAN20061460431
27. DEDLALA LEONEL20071476172
28. DELAJ KLAIDI20001435210
29. DERAJ ERALDO20041431607
30. DERVISHAI JULIAN19801316997
31. DHRAMI JANI19981432291
32. DIAMANTI NIKOLA20041458050
33. DOKO ERIS19871140423
34. DRAGUTA MIHAL19981333173
35. DUKAJ ALBION19851199427
36. DYLJA BLERIM19961421452
37. FILIPOV FILIP19901345604
38. GJIKA MATEOS19961421453
39. GLLAVA DANIEL20051459571
40. GROZDANOV KAMEN19891347064
41. GURMA STAYRO19871327430
42. HAJDARI ERGI20011458157
43. HAJDARI MARKO20061460200
44. HASA ENEA20051446681
45. HASAJ ARJAN1968580983
46. HASANALIAI GERINALDO19931384959
47. HASANBELLI ANASTASIOSTAJAR20041433275
48. HAXHIAJ EDISON20041474434
49. HOXHAJ ADRIANO20071476425
50. HOXHAJ ANXHELO20051458456
51. HOXHAJ XHULJO19931314595
52. HYKA DANIEL20051431814
53. HYKA KEJDI20051434322
54. JORGO ANGJELOS20061436297
55. KAMBERI MYRDAR19891288001
56. KAPLLANI ANDREA20001417134
57. KAPLLANI DONALD19981336345
58. KARAJ ARMANDO19941335160
59. KARAVOQIRI LLAZARAQI19871332725
60. KOCI RENIS20031457728
61. KOLA MATEOS19961298390
62. KULLAU ALEKS20071476285
63. KURTI DORIAN20041457729
64. LALAJ ENEA20021447794
65. LATIFI MATEOS20061461622
66. LAZAJ ROBERT19841303699
67. LILA RUDRIK19921384428
68. LLAJAJ KLEVIS20021457977
69. LLUKA ISLAM20051461055
70. LULAJ LORENC19841178074
71. MALSHI EDUART19851202812
72. MARKU ADRIAN20051461527
73. MARKU ALBAN19791269743
74. MBRATI MELEQ19981433252
75. MECAJ DALIP19831451186
76. MECAJ DALIP19831458611
77. MECANI EVAGJELOS19991428634
78. MEROLLAI IGLI19881181016
79. META ARBER19881235082
80. MILTJADHI ERIS19861268283
81. MILTJADHI FOTI20031458398
82. MISHKA ROZALIO19941334122
83. MISHKA UAN19941336867
84. MITRAT ANDI19861176180
85. MOLLOV STANISLAV19901348943
86. MUCA BJORNI20061459079
87. MUCAJ EMILIANO19911280607
88. MUCAJ ERMAL19861239628
89. MUKA HENRI19981336346
90. MURAJ AXEL20061476220
91. MYRTO DRITAN19771196899
92. NANUSHI VICTOR19911329588
93. NASHO ANDI19861311438
94. NESTERENKO ANDRIY19971436298
95. NESTERENKO ILIAS20041444923
96. NIKA LORENCO20061461665
97. NIKOLLO HEKTOR19741119643
98. NOAKES JOSHUA GEORGE20041435223
99. NUREDINI JURGEN19961332726
100. PAPA ENRIKO20021472695
101. PAPA ERI20031458161
102. PAPA GERASIMO19981417832
103. PAPA ILIA19711006017
104. PAPA ODISE19971450857
105. PAPA ROMARIO19921185465
106. PAPA VANGJEL19951296381
107. PETRITAJ DANIELO20041432988
108. PETRO ILIR19961408572
109. PRIFTI FLAVJO20051460949
110. PULA ARI20021431762
111. PULA JERASIMO19971431803
112. QORRAJ REDON19901220607
113. RANDAL ALLAN-PHILIP19531350781
114. RECI AGRON1968569438
115. RENATO BISHA19941400999
116. REXHA ADRIAN19951432877
117. REXHA EMIN20051447292
118. REXHA PETRIT19911432876
119. RIKAJ ELIS19941337218
120. RIKAJ MEMET19931337216
121. RRAPAJ ALVARO20031475766
122. RRAPAJ RAFAELO19991432875
123. RUDI SPIRIDHON20041458871
124. SADO RENOS20011435971
125. SALIAJ ROMEO20041456676
126. SELENICA BRIGEL19961332938
127. SELENICA EMANUIL20001421388
128. SHEHU LUTO19961337149
129. SHKAMBAJ ALESJO20071476284
130. SHUKULLI ORESTIS20061435401
131. SULA ERION20021477146
132. SULA LORENC20061477147
133. SULAJ JURGEN20031436201
134. TANUSHAJ FAJTON19901256978
135. TANUSHAJ LLESH19851324773
136. TANUSHI DEDE19761346767
137. TANUSHI VALENTIN20061461845
138. TANUSHI VITOR19821285064
139. TAVANI GJERGJI19941318375
140. THOMA JERASIMO19971332939
141. TODOROV VENELIN19831399414
142. TOROMANI AMARILDO19931442338
143. TOSKA FAEL19911289129
144. TOTAJ OLTI20061460199
145. TOZAJ ERJON19871365871
146. TOZAJ KRIS20041447793
147. TRIFI MARINOS20031435972
148. TROPOLOV DIMITAR19901345605
149. VASILI KOSTAQ19941328845
150. VEIZAJ AUREL20031457727
151. VEIZAJ EMILJANO20001421332
152. VEIZAJ FRANCESKO20061417931
153. VEIZAJ ZAIM20041458120
154. VISHA NDRICIM19941447289
155. WALKEB RYAN MICHAEL20041457553
156. WOLNICKI RAFAL JACEK19891225316
157. XHELAJ ALBAN20041480155
158. XHELAJ ELES19751335520
159. ZEQO KLAJDI19901181412
160. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ1965195927
161. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1981501247
162. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19981319094
163. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ19901352402
164. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ19921185500
165. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981319153
166. ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1966298044
167. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19821272269
168. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ19901220754
169. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19871117513
170. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19871140157
171. ΑΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881154376
172. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19941257665
173. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19941257666
174. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19821272271
175. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1965285248
176. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19921312407
177. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1963215850
178. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19811196824
179. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ19991370109
180. ΑΚΑΚΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1983566833
181. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19831176106
182. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972406252
183. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19951299903
184. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1973423686
185. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19891179998
186. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1983541745
187. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19911220756
188. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ20071479851
189. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1971541155
190. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ1966299469
191. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ19821115166
192. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921319065
193. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19841119738
194. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19891149008
195. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ19891254198
196. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19931256939
197. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ20041434146
198. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ19861118115
199. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20001431425
200. ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ1979501798
201. ΑΛΙΑ ΕΜΙΛΙΑΝΟ19891317582
202. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19961319097
203. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19981319092
204. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1961421480
205. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19911278144
206. ΑΛΚΕΤ ΔΑΝΑΗΣ19761136613
207. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1976436095
208. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20071476012
209. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1978467761
210. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1985584320
211. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20051434143
212. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1958221180
213. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972428695
214. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ20031417429
215. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΗΣ19891216239
216. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1971327895
217. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20071475598
218. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1953250653
219. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19781179528
220. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1979528383
221. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1969352241
222. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ19921216240
223. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1958217275
224. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ1974452240
225. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ1985584314
226. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19931254193
227. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ20041431445
228. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1959185036
229. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981352679
230. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ20041434147
231. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19971336211
232. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1974528975
233. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20041446238
234. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1970331688
235. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ20011457346
236. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1975439548
237. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ19981411847
238. ΑΜΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ19781121172
239. ΑΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881148944
240. ΑΜΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19871148097
241. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ1983573537
242. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19871168179
243. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ19891183538
244. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ1960271688
245. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19961354401
246. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΙΜΠΡΑΗΜ19921325929
247. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1967424411
248. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ19861148842
249. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20021416177
250. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415596
251. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415598
252. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1976432566
253. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1982567160
254. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19881189983
255. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20031415991
256. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ19851126779
257. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1974432567
258. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1979526341
259. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20051421834
260. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1980549902
261. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20071430948
262. ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19801199237
263. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1985582658
264. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ19921257173
265. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1982567088
266. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1985577457
267. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20051431433
268. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20021430949
269. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ19901179087
270. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19881181019
271. ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ19871311738
272. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984566897
273. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ1972370510
274. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1960230537
275. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19831144953
276. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ-ΠΑΪΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921178646
277. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1972579525
278. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19961278111
279. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1971388906
280. ΑΝΔΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19871180777
281. ΑΝΝΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1980500653
282. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1982563556
283. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1984563558
284. ΑΝΝΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ19901153144
285. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1981543598
286. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984584322
287. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ19861118376
288. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19921200368
289. ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1969314655
290. ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1970349868
291. ΑΝΤΥΠΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΣ20061460202
292. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1978566028
293. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1976529993
294. ΑΝΤΥΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1970448967
295. ΑΝΤΥΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ19881239572
296. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1961439546
297. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19931220753
298. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ19791155379
299. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΒΥΡΩΝ19831264770
300. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921278073
Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Επόμενο Τελευταίο