Βιβλιοπωλείο ΚΥΒΟΣ
Mirabel CityCenter Hotel
Byron Sport
Souvlike

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ποδοσφαιριστές

Εισάγετε επώνυμο ή όνομα:


Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Επόμενο Τελευταίο

ΟνοματεπώνυμοΈτος ΓέννησηςΆριθμός δελτίου
1. ABESADZE KAHKA19671177909
2. AGUSHI RUDENC19921329495
3. AKIMABDOUL-AZIZI BAH19831351714
4. ALIAJ AJET19991436294
5. ALIAJ FIORALDO19901347212
6. ANDI KOCKA19901317583
7. BABI JORGO19981334018
8. BAH MOHAMAD19821350031
9. BALLAJ ROMEO19961299701
10. BANGO ELSON19841397518
11. BEQIRI DYONISIOS20061458870
12. BEQIRI DYONISIOS20061433243
13. BESELOV MILKO19901297239
14. BESHAJ XHULJANO20021444273
15. BUSHI ARDIT19921180893
16. BUSHI LEONARDO20051460065
17. CECA ANCELO19961334121
18. CELA KLAURENT19941402651
19. CHRUSIEL KAROL19951318433
20. CIKO ALBERT19781307553
21. CIKO LLAZAR19831306795
22. COMOLLARI ARIAN19901288675
23. DAUT ROI20031435973
24. DEDLALA ARMALDO19961337148
25. DEDLALA ARSELIAN20061460431
26. DELAJ KLAIDI20001435210
27. DERAJ ERALDO20041431607
28. DERVISHAI JULIAN19801316997
29. DHRAMI JANI19981432291
30. DIAMANTI NIKOLA20041458050
31. DOKO ERIS19871140423
32. DRAGUTA MIHAL19981333173
33. DUKAJ ALBION19851199427
34. DUKAJ DETAR19911207668
35. DYLJA BLERIM19961421452
36. FILIPOV FILIP19901345604
37. GJIKA MATEOS19961421453
38. GLLAVA DANIEL20051459571
39. GROZDANOV KAMEN19891347064
40. GURMA STAYRO19871327430
41. HAJDARI ERGI20011458157
42. HAJDARI MARKO20061460200
43. HASA ENEA20051446681
44. HASAJ ARJAN1968580983
45. HASANALIAI GERINALDO19931384959
46. HASANBELLI ANASTASIOSTAJAR20041433275
47. HOXHAJ ANXHELO20051458456
48. HOXHAJ XHULJO19931314595
49. HYKA DANIEL20051431814
50. HYKA KEJDI20051434322
51. HYKA OLSI20001458156
52. JORGO ANGJELOS20061436297
53. KAPLLANI ANDREA20001417134
54. KAPLLANI DONALD19981336345
55. KARAJ ARMANDO19941335160
56. KARAVOQIRI LLAZARAQI19871332725
57. KOCI RENIS20031457728
58. KOLA MATEOS19961298390
59. KURTI DORIAN20041457729
60. KURTI ERIS20031429463
61. LALAJ ENEA20021447794
62. LAZAJ ROBERT19841303699
63. LILA RUDRIK19921384428
64. LLAJAJ KLEVIS20021457977
65. LLUKA ISLAM20051461055
66. LULAJ LORENC19841178074
67. MALSHI EDUART19851202812
68. MARKU ALBAN19791269743
69. MBRATI MELEQ19981433252
70. MECAJ DALIP19831458611
71. MECANI EVAGJELOS19991428634
72. MEROLLAI IGLI19881181016
73. META ARBER19881235082
74. MILTJADHI ERIS19861268283
75. MILTJADHI FOTI20031458398
76. MISHKA ROZALIO19941334122
77. MISHKA UAN19941336867
78. MITRAT ANDI19861176180
79. MOLLOV STANISLAV19901348943
80. MUCA BJORNI20061459079
81. MUCAJ EMILIANO19911280607
82. MUCAJ ERMAL19861239628
83. MUKA HENRI19981336346
84. MYRTO DRITAN19771196899
85. NANUSHI VICTOR19911329588
86. NASHO ANDI19861311438
87. NESTERENKO ANDRIY19971436298
88. NESTERENKO ILIAS20041444923
89. NIKOLLO HEKTOR19741119643
90. NOAKES JOSHUA GEORGE20041435223
91. NUREDINI JURGEN19961332726
92. PAPA ANDREA20041435411
93. PAPA ERI20031458161
94. PAPA GERASIMO19981417832
95. PAPA ILIA19711006017
96. PAPA ODISE19971450857
97. PAPA ROMARIO19921185465
98. PAPA VANGJEL19951296381
99. PETRITAJ DANIELO20041432988
100. PETRO ILIR19961408572
101. PRIFTI FLAVJO20051460949
102. PULA ARI20021431762
103. PULA JERASIMO19971431803
104. QORRAJ REDON19901220607
105. RANDAL ALLAN-PHILIP19531350781
106. RECI AGRON1968569438
107. RENATO BISHA19941400999
108. REXHA ADRIAN19951432877
109. REXHA EMIN20051447292
110. REXHA PETRIT19911432876
111. RIKAJ ELIS19941337218
112. RIKAJ MEMET19931337216
113. RRAPAJ RAFAELO19991432875
114. RUDI SPIRIDHON20041458871
115. SADO RENOS20011435971
116. SALIAJ ROMEO20041456676
117. SELENICA BRIGEL19961332938
118. SELENICA EMANUIL20001421388
119. SHEHU LUTO19961337149
120. SHUKULLI ORESTIS20061435401
121. SINAJ ALEKSANDROS20031458399
122. SINAJ ZACE20041457916
123. STEFANI NIKO20001445052
124. SULAJ JURGEN20031436201
125. TANUSHAJ FAJTON19901256978
126. TANUSHAJ LLESH19851324773
127. TANUSHI DEDE19761346767
128. TANUSHI VITOR19821285064
129. TAVANI GJERGJI19941318375
130. TAVANI JURGEN19901318374
131. THOMA JERASIMO19971332939
132. TODOROV VENELIN19831399414
133. TOROMANI AMARILDO19931442338
134. TOSKA FAEL19911289129
135. TOTAJ OLTI20061460199
136. TOZAJ ERJON19871365871
137. TOZAJ KRIS20041447793
138. TRIFI MARINOS20031435972
139. TROPOLOV DIMITAR19901345605
140. VASILI KOSTAQ19941328845
141. VEIZAJ AUREL20031457727
142. VEIZAJ EMILJANO20001421332
143. VEIZAJ FRANCESKO20061417931
144. VEIZAJ ZAIM20041458120
145. VISHA NDRICIM19941447289
146. WALKEB RYAN MICHAEL20041457553
147. WOLNICKI RAFAL JACEK19891225316
148. XHELAJ ELES19751335520
149. ZEQO KLAJDI19901181412
150. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ1965195927
151. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1981501247
152. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19981319094
153. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ19901352402
154. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ19921185500
155. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981319153
156. ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1966298044
157. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19821272269
158. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ19901220754
159. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19871117513
160. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19871140157
161. ΑΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881154376
162. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19941257665
163. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19941257666
164. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19821272271
165. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1965285248
166. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19921312407
167. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1963215850
168. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19811196824
169. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ19991370109
170. ΑΚΑΚΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1983566833
171. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19831176106
172. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972406252
173. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19951299903
174. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1973423686
175. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19891179998
176. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1983541745
177. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19911220756
178. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1971541155
179. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ1966299469
180. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ19821115166
181. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921319065
182. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19841119738
183. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19891149008
184. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ19891254198
185. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19931256939
186. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ20041434146
187. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ19861118115
188. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20001431425
189. ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ1979501798
190. ΑΛΙΑ ΕΜΙΛΙΑΝΟ19891317582
191. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19961319097
192. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19981319092
193. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1961421480
194. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19911278144
195. ΑΛΚΕΤ ΔΑΝΑΗΣ19761136613
196. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1976436095
197. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1978467761
198. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1985584320
199. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20051434143
200. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1958221180
201. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972428695
202. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ20031417429
203. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΗΣ19891216239
204. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1971327895
205. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1953250653
206. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19781179528
207. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1979528383
208. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1969352241
209. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ19921216240
210. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1958217275
211. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ1974452240
212. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ1985584314
213. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19931254193
214. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ20041431445
215. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1959185036
216. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981352679
217. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ20041434147
218. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19971336211
219. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1974528975
220. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20041446238
221. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1970331688
222. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ20011457346
223. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1975439548
224. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ19981411847
225. ΑΜΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ19781121172
226. ΑΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881148944
227. ΑΜΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19871148097
228. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ1983573537
229. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19871168179
230. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ19891183538
231. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ1960271688
232. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19961354401
233. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΙΜΠΡΑΗΜ19921325929
234. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1967424411
235. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ19861148842
236. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20021416177
237. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415598
238. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415596
239. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1976432566
240. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1982567160
241. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19881189983
242. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20031415991
243. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ19851126779
244. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1974432567
245. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1979526341
246. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20051421834
247. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1980549902
248. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20071430948
249. ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19801199237
250. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1985582658
251. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ19921257173
252. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1982567088
253. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1985577457
254. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20051431433
255. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20021430949
256. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ19901179087
257. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19881181019
258. ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ19871311738
259. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984566897
260. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ1972370510
261. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1960230537
262. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19831144953
263. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ-ΠΑΪΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921178646
264. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1972579525
265. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19961278111
266. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1971388906
267. ΑΝΔΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19871180777
268. ΑΝΝΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1980500653
269. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1982563556
270. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1984563558
271. ΑΝΝΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ19901153144
272. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1981543598
273. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984584322
274. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ19861118376
275. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19921200368
276. ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1969314655
277. ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1970349868
278. ΑΝΤΥΠΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΣ20061460202
279. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1978566028
280. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1976529993
281. ΑΝΤΥΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1970448967
282. ΑΝΤΥΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ19881239572
283. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1961439546
284. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19931220753
285. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ19791155379
286. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΒΥΡΩΝ19831264770
287. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921278073
288. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1955130180
289. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1976447693
290. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ20011433983
291. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ19991414325
292. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ1963462766
293. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ19931278071
294. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1975475929
295. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1975429154
296. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20001424160
297. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ20061460433
298. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1971375091
299. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ1963242627
300. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1967312529
Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Επόμενο Τελευταίο