Katavothres Club-Restaurant
Byron Sport
crepaland
Ristretto Cafe - Coffee Mill
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
IONION P. LINES
Mirabel CityCenter Hotel
Τρίτη Γενιά

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ποδοσφαιριστές

Εισάγετε επώνυμο ή όνομα:


Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Επόμενο Τελευταίο

ΟνοματεπώνυμοΈτος ΓέννησηςΆριθμός δελτίου
1. ABESADZE KAHKA19671177909
2. AGUSHI RUDENC19921329495
3. AKIMABDOUL-AZIZI BAH19831351714
4. ALIAJ AJET19991436294
5. ALIAJ FIORALDO19901347212
6. ANDI KOCKA19901317583
7. ANDREA HASANAJ20021476278
8. BABI JORGO19981334018
9. BAH MOHAMAD19821350031
10. BALLAJ ROMEO19961299701
11. BANGO ELSON19841397518
12. BANNISTER AARON JAMES19931484350
13. BEQIRI DYONISIOS20061433243
14. BESELOV MILKO19901297239
15. BESHAJ XHULJANO20021444273
16. BUSHI ARBER20051487936
17. BUSHI ARDIT19921180893
18. BUSHI LEONARDO20051460065
19. CAUSHI ARTUR19861146016
20. CECA ANCELO19961334121
21. CELA KLAURENT19941402651
22. CHRUSIEL KAROL19951318433
23. CIKO ALBERT19781307553
24. CIKO LLAZAR19831306795
25. COMOLLARI ARIAN19901288675
26. CULLHAJ DEVIS20081493348
27. DAUT ROI20031435973
28. DEDLALA ARSELIAN20061460431
29. DEDLALA LEONEL20071476172
30. DELAJ KLAIDI20001435210
31. DELAJ MARIA ANGJELIQI20071491768
32. DERAJ ERALDO20041431607
33. DERVISHAI JULIAN19801316997
34. DHRAMI JANI19981432291
35. DIAMANTI NIKOLA20041458050
36. DOKO ERIS19871140423
37. DRAGUTA MIHAL19981333173
38. DUKAJ ALBION19851199427
39. DYLJA BLERIM19961421452
40. FILIPOV FILIP19901345604
41. GJETA ORGITO20081492166
42. GJIKA MATEOS19961421453
43. GLLAVA DANIEL20051459571
44. GROZDANOV KAMEN19891347064
45. GURMA STAYRO19871327430
46. HAJDARI MARKO20061460200
47. HARREMI JUXHERS20071492683
48. HASA ENEA20051446681
49. HASAJ ARJAN1968580983
50. HASANALIAI GERINALDO19931384959
51. HASANBELLI ANASTASIOSTAJAR20041433275
52. HAXHIAJ EDISON20041474434
53. HIDA HAMDI20051491160
54. HOXHAJ ADRIANO20071476425
55. HOXHAJ ANXHELO20051458456
56. HOXHAJ XHULJO19931314595
57. HYKA DANIEL20051431814
58. HYKA KEJDI20051434322
59. JORGO ANGJELOS20061436297
60. KAMBERI MYRDAR19891288001
61. KAPLLANI ANDREA20001417134
62. KAPLLANI DONALD19981336345
63. KARAJ ARMANDO19941335160
64. KARAVOQIRI LLAZARAQI19871332725
65. KOCI RENIS20031457728
66. KOLA MATEOS19961298390
67. KORSHUMOV ILIA20011488938
68. KULLAU ALEKS20071476285
69. KURTI DORIAN20041457729
70. LALAJ ENEA20021447794
71. LATIFI MATEOS20061461622
72. LAZAJ ROBERT19841303699
73. LILA RUDRIK19921384428
74. LLAJAJ KLEVIS20021457977
75. LLUKA ISLAM20051461055
76. LULAJ LORENC19841178074
77. MALSHI EDUART19851202812
78. MANI ARDI20031490456
79. MANI KLAIDI20051490459
80. MARKU ADRIAN20051461527
81. MARKU ALBAN19791269743
82. MBRATI MELEQ19981433252
83. MECAJ DALIP19831451186
84. MECAJ DALIP19831458611
85. MECANI EVAGJELOS19991428634
86. MEROLLAI IGLI19881181016
87. META ARBER19881235082
88. MILTJADHI ERIS19861268283
89. MILTJADHI FOTI20031458398
90. MISHKA ROZALIO19941334122
91. MISHKA UAN19941336867
92. MITRAT ANDI19861176180
93. MOLLOV STANISLAV19901348943
94. MUCA BJORNI20061459079
95. MUCAJ EMILIANO19911280607
96. MUCAJ ERMAL19861239628
97. MUKA HENRI19981336346
98. MURAJ AXEL20061476220
99. MYRTO DRITAN19771196899
100. NANUSHI VICTOR19911329588
101. NASHO ANDI19861311438
102. NESTERENKO ANDRIY19971436298
103. NESTERENKO ILIAS20041444923
104. NIKA LORENCO20061461665
105. NIKOLLO HEKTOR19741119643
106. NOAKES JOSHUA GEORGE20041435223
107. NUREDINI JURGEN19961332726
108. PALI DELIANO20051487545
109. PAPA ADRIANO20081491654
110. PAPA ENRIKO20021472695
111. PAPA ERI20031458161
112. PAPA ILIA19711006017
113. PAPA ODISE19971450857
114. PAPA ROMARIO19921185465
115. PAPA VANGJEL19951296381
116. PETRO ILIR19961408572
117. PLEPI BARJAM20041493426
118. PLEPI ERMIR20071493388
119. PULA ARI20021431762
120. PULA JERASIMO19971431803
121. QORRAJ REDON19901220607
122. RANDAL ALLAN-PHILIP19531350781
123. RECI AGRON1968569438
124. RENATO BISHA19941400999
125. REXHA ADRIAN19951432877
126. REXHA EMIN20051447292
127. REXHA PETRIT19911432876
128. RIKAJ ELIS19941337218
129. RIKAJ MEMET19931337216
130. RRAPAJ ALVARO20031475766
131. RRAPAJ RAFAELO19991432875
132. RUDI SPIRIDHON20041458871
133. SADO RENOS20011435971
134. SALIAJ ROMEO20041456676
135. SELENICA BRIGEL19961332938
136. SHEHU LUTO19961337149
137. SHKAMBAJ ALESJO20071476284
138. SHUKULLI ORESTIS20061435401
139. SULA ERION20021477146
140. SULA LORENC20061477147
141. SULAJ JURGEN20031436201
142. TANUSHAJ FAJTON19901256978
143. TANUSHAJ LLESH19851324773
144. TANUSHI DEDE19761346767
145. TANUSHI VALENTIN20061461845
146. TANUSHI VITOR19821285064
147. THOMA JERASIMO19971332939
148. TODOROV VENELIN19831399414
149. TOROMANI AMARILDO19931442338
150. TOSKA FAEL19911289129
151. TOTAJ OLTI20061460199
152. TOZAJ ERJON19871365871
153. TOZAJ KRIS20041447793
154. TRIFI MARINOS20031435972
155. TROPOLOV DIMITAR19901345605
156. VASILI KOSTAQ19941328845
157. VEIZAJ AUREL20031457727
158. VEIZAJ FRANCESKO20061417931
159. VEIZAJ ZAIM20041458120
160. VISHA NDRICIM19941447289
161. WALKEB RYAN MICHAEL20041457553
162. WOLNICKI RAFAL JACEK19891225316
163. XHELAJ ALBAN20041480155
164. XHELAJ ARSID20061476517
165. XHELAJ ELES19751335520
166. ZEQO KLAJDI19901181412
167. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ1965195927
168. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1981501247
169. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19981319094
170. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ19901352402
171. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ19921185500
172. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981319153
173. ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1966298044
174. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1985582136
175. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19821272269
176. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ19901220754
177. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19871117513
178. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19871140157
179. ΑΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881154376
180. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19941257665
181. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19941257666
182. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19821272271
183. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1965285248
184. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19921312407
185. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1963215850
186. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19811196824
187. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ19991370109
188. ΑΚΑΚΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1983566833
189. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19831176106
190. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972406252
191. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19951299903
192. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1973423686
193. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19891179998
194. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1983541745
195. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19911220756
196. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ20071479851
197. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1971541155
198. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ1966299469
199. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ19821115166
200. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921319065
201. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19841119738
202. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19891149008
203. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ19891254198
204. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19931256939
205. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ20041434146
206. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ19861118115
207. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20001431425
208. ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ1979501798
209. ΑΛΙΑ ΕΜΙΛΙΑΝΟ19891317582
210. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19961319097
211. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19981319092
212. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1961421480
213. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19911278144
214. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ20081492409
215. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΧΑΡΗΣ20081492189
216. ΑΛΚΕΤ ΔΑΝΑΗΣ19761136613
217. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1976436095
218. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20071476012
219. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1978467761
220. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1985584320
221. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20051434143
222. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1958221180
223. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972428695
224. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ20031417429
225. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΗΣ19891216239
226. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1971327895
227. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20071475598
228. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1953250653
229. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19781179528
230. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1979528383
231. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1969352241
232. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ19921216240
233. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1958217275
234. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ1974452240
235. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ1985584314
236. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19931254193
237. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ20041431445
238. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1959185036
239. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981352679
240. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ20041434147
241. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19971336211
242. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1974528975
243. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20041446238
244. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1970331688
245. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ20011457346
246. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1975439548
247. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ19981411847
248. ΑΜΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ19781121172
249. ΑΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881148944
250. ΑΜΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19871148097
251. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ1983573537
252. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19871168179
253. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ19891183538
254. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ1960271688
255. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19961354401
256. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΙΜΠΡΑΗΜ19921325929
257. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1967424411
258. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ19861148842
259. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20021416177
260. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415598
261. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415596
262. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1976432566
263. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1982567160
264. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19881189983
265. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20031415991
266. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ19851126779
267. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1974432567
268. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1979526341
269. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20051421834
270. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1980549902
271. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20071430948
272. ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19801199237
273. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1985582658
274. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ19921257173
275. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1982567088
276. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1985577457
277. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20051431433
278. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20021430949
279. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ19901179087
280. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19881181019
281. ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ19871311738
282. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984566897
283. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ1972370510
284. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1960230537
285. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19831144953
286. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ20081492025
287. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ-ΠΑΪΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921178646
288. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1972579525
289. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19961278111
290. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1971388906
291. ΑΝΔΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19871180777
292. ΑΝΝΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1980500653
293. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1982563556
294. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1984563558
295. ΑΝΝΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ19901153144
296. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1981543598
297. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984584322
298. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ19861118376
299. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19921200368
300. ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1969314655
Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Επόμενο Τελευταίο