IONION P. LINES
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Katavothres Club-Restaurant
crepaland
Mirabel CityCenter Hotel
Byron Sport
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Τρίτη Γενιά

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Ορισμός αναβληθέντος αγώνος Κυπέλλου, 19/11/2019 11:51
 Ο αγώνας Κυπέλλου της 13 Νοεμβρίου 2019 ανάμεσα στα σωματεία Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΟΔΥΣΣΕΥΣ που αναβλήθηκε λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών, ορίζεται  με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου, να διεξαχθεί την Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 11.15’ στο Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ.... περισσότερα...
Αλλαγές ώρας αγώνων, 19/11/2019 11:05
Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου, επέρχονται οι κάτωθι αλλαγές στο τρέχον πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας και του Πρωταθλήματος Κ14 :   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14    5η Αγωνιστική                     Ομάδες     Γήπεδο     Ημέρα     Ημ/νία     Ώρα         Π.Α.Ο. ΕΥΓΕΡΟΣ – Π.Α.Ο. ΟΔΥΣΣΕΥΣ     Ε.... περισσότερα...
Αναβολή αγώνος Κυπέλλου, 13/11/2019 09:48
 Αναβλήθηκε ο προγραμματισμένος για σήμερα αγώνας Κυπέλλου μεταξύ των σωματείων Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΟΔΥΣΣΕΥΣ λόγω αδυναμίας του σωματείου ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ να μεταβεί στο γήπεδο καθώς δεν πραγματοποιήθηκε το προγραμματισμένο ακτοπλοϊκό δρομολόγιο .... περισσότερα...

Uefa C School

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο16/11/1911:15ΘΩΜΑΣ Β., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
2.Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.4-4
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη13/11/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.2-0
4.ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-5
5.ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-3
6.A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.0-4
7.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή17/11/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-0
8.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-2
Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη13/11/1915:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΤετάρτη13/11/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.1-2
Πρωτάθλημα Κ14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο16/11/1911:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.10-0
12.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο16/11/1911:00ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.0-5
13.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο16/11/1911:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΔΟΥΛΟΥ Ι.7-1
14.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή17/11/1911:30ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ., ΔΟΥΛΟΥ Ι.3-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Β Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο23/11/1911:00
2.ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΚυριακή24/11/1915:00
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
4.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή24/11/1911:15
5.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
6.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή24/11/1915:00
7.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή24/11/1915:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη20/11/1911:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.
9.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΤετάρτη20/11/1915:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ.
Πρωτάθλημα Κ14
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο23/11/1911:00
11.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο23/11/1911:00
12.ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο23/11/1911:30
13.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.