Mythos +estiasis
Byron Sport
IONION P. LINES
Mirabel CityCenter Hotel
Kefalonian Lines Shipping Company
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Katavothres Club-Restaurant
Γλυκόν Εστί - Ντίνα

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αλλαγή ώρας αγώνος Πρωταθλήματος Κ14, 17/1/2019 10:16
Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου ο αγώνας της 5ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κ14 μεταξύ των σωματείων Π.Α.Ο. ΕΥΓΕΡΟΣ – Α.Ο. ΦΩΚΑΤΑ που ήταν ορισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 11.00’ στο Ε.Α.Κ./Ε.Π.Σ.Κ.Ι., ορίζεται να διεξαχθεί την ίδια ημέρα και ώρα 10:30’ και στο ίδιο γήπεδο, λόγω αλλα... περισσότερα...
Αλλαγή Ημέρας Αγώνων Κυπέλλου- Α Κατηγορίας - Κ14 Α ΟΜΙΛΟΥ, 16/1/2019 09:27
Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου οι αγώνες της Α’ Φάσης 2ης Σειράς Κυπέλλου Ερασιτεχνών, οι αγώνες της Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας και οι αγώνες Κατηγορίας Κ14 που είχαν οριστεί για Τετάρτη 30 Ιανουαρίου 2019, αναβάλλονται και ορίζονται εκ νέου, λόγω ορισμού των αγώνων Κ14 και Κ16 των Μικτών Ομάδων κ... περισσότερα...
Ετήσια εορτή Ε.Π.Σ.Κ.Ι., 15/1/2019 11:44
 Η Ένωσις Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κεφαλληνίας – Ιθάκης σας προσκαλεί στην γιορτή του ποδοσφαίρου μας που θα γίνει την Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 20:00’ στην αίθουσα δεξιώσεων «Capitol» στο Φανάρι, με την ευκαιρία της κοπής της Πρωτοχρονιάτικης πίτας και της απονομής των Κυπέλλων των Πρωταθλημάτων και λοιπών διακρίσε... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο12/01/1912:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-1
2.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο12/01/1915:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-0
3.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-3
4.A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
Πρωτάθλημα Β Κατηγορίας
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο12/01/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.3-0
6.ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή13/01/1911:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.2-3
Πρωτάθλημα Κ14 - Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο12/01/1911:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.2-2
8.ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο12/01/1911:30ΚΩΤΣΗΣ Ι.0-6
Πρωτάθλημα Κ14 - Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή13/01/1911:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
10.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή13/01/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΗΣ Ι.7-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο19/01/1911:00
2.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο19/01/1912:00
3.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο19/01/1915:30
4.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή20/01/1915:00
5.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΤετάρτη23/01/1911:30
Πρωτάθλημα Β Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο19/01/1915:00
7.ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή20/01/1915:00
Α ΦΑΣΗ - 1η Σειρά
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΤετάρτη23/01/1915:00
9.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΤετάρτη23/01/1915:00
Πρωτάθλημα Κ14 - Α Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο19/01/1910:00
11.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή20/01/1911:00
12.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΤετάρτη23/01/1915:00
Πρωτάθλημα Κ14 - Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο19/01/1911:00
14.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή20/01/1910:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.