Katavothres Club-Restaurant
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Τρίτη Γενιά
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
IONION P. LINES
Mirabel CityCenter Hotel
crepaland
Byron Sport
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Γλυκόν Εστί - Ντίνα

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κύπελλο 2η και 3η Σειρά

<< Γ Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη13/12/2311:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-1
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΤετάρτη13/12/2315:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη13/12/2315:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.0-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη13/12/2317:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.1-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΤετάρτη17/01/2411:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.1-2
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΤετάρτη17/01/2415:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη17/01/2415:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗ Κ.1-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη17/01/2415:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.2-0 παρ.


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη07/02/2415:15ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗ Κ.3-4
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΠέμπτη08/02/2411:30ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗ Κ.7-0
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη14/02/2413:30ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Β.1-3
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη14/02/2415:15ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.3-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη27/03/2416:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.0-3