ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Τρίτη Γενιά
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
IONION P. LINES
crepaland
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Katavothres Club-Restaurant
Mirabel CityCenter Hotel
Byron Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αλλαγές 16ης Αγων. Α Κατηγορίας, 28/2/2024 09:06
Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου επέρχονται οι κάτωθι αλλαγές στην 16η Αγωνι... περισσότερα...
Kλήση Μ.Ο. ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΕΠΣΚΙ_28.02.2024, 27/2/2024 13:39
Σας γνωρίζουμε ότι οι αναφερόμενοι στον πίνακα που ακολουθεί ποδοσφαιριστές του Σωματείο... περισσότερα...
Αλλαγή ώρας αγώνος Πρωταθλήματος Κ14, 26/2/2024 13:44
    Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου επέρχεται η κάτωθι αλλαγή στην 10η Αγωνι... περισσότερα...
Ορισμός Τελικού Κυπέλλου, 26/2/2024 13:33
 Σας γνωρίζουμε ότι το Δ.Σ./ Ε.Π.Σ.Κ.Ι. όρισε όπως ο Τελικός Αγώνας του Κυπέλλου Ελλάδος Ερασιτ... περισσότερα...
Αναβολή ημέρας αγώνος Κ14_3ης, 26/2/2024 01:14
Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου ο κάτωθι αγώνας της 3ης Αγωνιστικής του Πρ... περισσότερα...
Απόφαση Διοικητικού Εφετείου Αθηνών, 23/2/2024 14:27
          Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κεφαλληνίας Ιθάκης βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανα... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή25/02/2415:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.0-1
2.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή25/02/2415:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.5-0
16η αγωνιστική
3.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο02/03/2411:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.4-1
4.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο02/03/2411:45ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗ Κ.6-0
5.ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο02/03/2415:15ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.3-0
6.ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή03/03/2415:15ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.
7.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή03/03/2415:15ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.
Πρωτάθλημα Β Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ ΒΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή25/02/2415:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
9.Α.Ο.Κ.Ι. - Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή25/02/2418:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.2-2
7η αγωνιστική
10.Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή03/03/2415:15ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
11.Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Β - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή03/03/2418:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗ Κ.
Πρωτάθλημα Κ14
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη28/02/2415:45Αναβλήθηκε
10η αγωνιστική
13.ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο02/03/2411:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.13-2
14.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο02/03/2411:00ΜΠΛΙΚΑΣ Α.
15.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο02/03/2413:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗ Κ., ΘΩΜΑΣ Β.2-4
16.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή03/03/2411:00ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη06/03/2414:00
2.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη06/03/2415:30
3.ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΤετάρτη06/03/2415:30
4.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη06/03/2415:45
5.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη06/03/2418:30
18η αγωνιστική
6.ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο09/03/2410:00
7.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο09/03/2412:30
8.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο09/03/2415:30
9.ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/03/2415:30
10.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/03/2415:30
Πρωτάθλημα Β Κατηγορίας
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ο.Κ.Ι. - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο09/03/2415:15
12.Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/03/2418:30
Πρωτάθλημα Κ14
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο09/03/2411:00
11η αγωνιστική
14.ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο09/03/2412:30
15.ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή10/03/2411:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.