Katavothres Club-Restaurant
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Τρίτη Γενιά
Mirabel CityCenter Hotel
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
IONION P. LINES
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Byron Sport
crepaland

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Πρωτάθλημα Β Κατηγορίας

<< ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Σημείωση: Η διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.5-1
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή25/11/1811:00ΘΩΜΑΣ Β., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο01/12/1815:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-6
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή02/12/1811:30ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή09/12/1815:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-0
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.3-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο22/12/1815:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.1-3
Ρεπό: Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο12/01/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.3-0
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή13/01/1911:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο19/01/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-4
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή20/01/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή03/02/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.2-3
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή24/02/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.2-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο09/02/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.2-1
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή10/02/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή17/02/1911:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή17/02/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.4-0
Ρεπό: Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο02/03/1915:15ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.2-0
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή03/03/1911:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ