Mythos +estiasis
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Mirabel CityCenter Hotel
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
IONION P. LINES
Kefalonian Lines Shipping Company
Katavothres Club-Restaurant
Byron Sport
Ristretto Cafe - Coffee Mill

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΤΟΥΡΝΟΥΑ JUNIORS ΚΕΦΑΛΟΣ 2018

ΤΟΥΡΝΟΥΑ PROJUNIORS ΚΕΦΑΛΟΣ 2018 >>

Σημείωση: Η διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή01/06/1817:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.0-2
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή01/06/1818:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.5-5
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή01/06/1819:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.2-6
ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή01/06/1820:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο02/06/1817:30, ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.6-2
ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο02/06/1818:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.3-7
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο02/06/1819:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο02/06/1820:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.3-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή03/06/1817:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.2-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή03/06/1818:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.2-2
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή03/06/1819:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.3-5
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή03/06/1820:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.4-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα04/06/1817:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.1-2
ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα04/06/1818:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.1-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα04/06/1819:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.4-6
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα04/06/1820:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή08/06/1817:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-8
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή08/06/1818:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.3-3
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή08/06/1819:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.3-4
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή08/06/1820:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.7-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο09/06/1817:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.2-3
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο09/06/1818:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.3-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο09/06/1819:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.1-2
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο09/06/1820:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα11/06/1817:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.1-2
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα11/06/1818:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.3-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα11/06/1819:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.5-3
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα11/06/1820:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.6-2