Βιβλιοπωλείο ΚΥΒΟΣ
Mirabel CityCenter Hotel
Byron Sport
Souvlike

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Πρωτάθλημα Β Κατηγορίας

<< ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Σημείωση: Η διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο28/11/1515:00ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-1
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή29/11/1515:00ΣΟΥΛΑ Ε., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.1-1
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή29/11/1515:00ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΘΑΝΑΣΗΣ Ε.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο05/12/1511:00ΣΟΥΛΑ Ε., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο05/12/1515:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΣ Π.5-2
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή06/12/1515:00ΤΟΥΡΛΟΣ Π., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο12/12/1515:00ΤΟΥΡΛΟΣ Π., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΥΛΑ Ε.1-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή13/12/1515:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΜΑΣΤΑΓΚΑ Μ.2-0
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00ΣΟΥΛΑ Ε., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΟΥΡΛΟΣ Π.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο19/12/1515:00ΘΑΝΑΣΗΣ Ε., ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-1
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή20/12/1511:00ΘΑΝΑΣΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-3
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή20/12/1515:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο09/01/1615:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΜΑΣΤΑΓΚΑ Μ., ΣΟΥΛΑ Ε.1-1
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή10/01/1615:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΣΟΥΛΑ Ε., ΤΟΥΡΛΟΣ Π.3-0
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή10/01/1615:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΘΑΝΑΣΗΣ Ε., ΚΩΤΣΗΣ Ι.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο16/01/1615:00ΣΟΥΛΑ Ε., ΤΟΥΡΛΟΣ Π., ΜΑΣΤΑΓΚΑ Μ.0-1
ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο16/01/1615:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΩΤΣΗΣ Ι.4-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή17/01/1615:00ΤΟΥΡΛΟΣ Π., ΣΟΥΛΑ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο23/01/1615:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΗΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.4-0
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο23/01/1615:00ΣΟΥΛΑ Ε., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΣ Π.1-0
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή24/01/1611:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΣ Π., ΣΟΥΛΑ Ε.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο06/02/1615:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΙΑΤΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.6-0
ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΣΤΑΓΚΑ Μ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.3-1
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΣΟΥΛΑ Ε., ΤΟΥΡΛΟΣ Π.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο20/02/1615:15ΜΑΤΙΑΤΟΣ Δ., ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ Γ., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο20/02/1615:15ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΚΩΤΣΗΣ Ι.0-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή21/02/1615:15ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΣΤΑΓΚΑ Μ.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο27/02/1615:30ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΗΣ Ε., ΜΑΣΤΑΓΚΑ Μ.2-0
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή28/02/1611:00ΘΑΝΑΣΗΣ Ε., ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΜΑΣΤΑΓΚΑ Μ.0-3
ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΔευτέρα29/02/1616:00ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-0