Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Katavothres Club-Restaurant
Mirabel CityCenter Hotel
Mythos +estiasis
Kefalonian Lines Shipping Company
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
IONION P. LINES
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Byron Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία

<< ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Σημείωση: Η διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο07/12/1311:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Β., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.5-0
ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο07/12/1312:45ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ Γ., ΒΑΧΛΗΣ Ι., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΟ ΑΝΩΓΗΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή08/12/1310:30ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΔΟΥΚΑΚΗΣ Κ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο14/12/1311:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Β., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.0-4
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή15/12/1315:00ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Β., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΟΥΚΑΚΗΣ Κ.0-4
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΝΩΓΗΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΚυριακή15/12/1315:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΧΛΗΣ Ι., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΑΝΩΓΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο21/12/1311:00ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Β., ΒΑΧΛΗΣ Ι.7-0
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο21/12/1315:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΔΟΥΚΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΚυριακή22/12/1315:00ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Β., ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΒΑΧΛΗΣ Ι.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο11/01/1411:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΒΑΧΛΗΣ Ι., ΔΟΥΚΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΝΩΓΗΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή12/01/1412:30ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή12/01/1415:00ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο18/01/1410:30ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Γ.5-1
ΑΟ ΑΝΩΓΗΣ - ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο18/01/1413:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Β.0-2
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο18/01/1415:00ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΒΑΧΛΗΣ Ι., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο08/03/1411:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-1
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο08/03/1416:00ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Γ., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.0-4
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΟ ΑΝΩΓΗΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή09/03/1416:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Β., ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Β.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο15/03/1413:00ΜΑΤΙΑΤΟΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Β.7-1
ΑΟ ΑΝΩΓΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή16/03/1410:30ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΣΠΥΡΑΤΟΣ Α., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο12/04/1411:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Β., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΝΩΓΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο22/03/1409:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ.0-2
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο22/03/1416:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Β., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή23/03/1411:00ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ Γ., ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ Γ., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο29/03/1416:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΝΩΓΗΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΚυριακή30/03/1416:00ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Β., ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ Γ.0-2
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΚυριακή30/03/1417:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο05/04/1411:00ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.0-2
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο05/04/1417:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.1-1
ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΝΩΓΗΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο05/04/1417:00ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Β., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2