Τρίτη Γενιά
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Katavothres Club-Restaurant
crepaland
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Byron Sport
Mirabel CityCenter Hotel
IONION P. LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο09/10/2111:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.1-2
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΠέμπτη28/10/2116:30ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΘΩΜΑΣ Β.1-3
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΔευτέρα25/10/2116:30ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.10-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΠέμπτη28/10/2118:30ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο06/11/2111:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-7
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο06/11/2111:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.7-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο23/10/2111:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο23/10/2111:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.7-2
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο30/10/2111:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β.2-2
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο30/10/2111:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.8-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο13/11/2111:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.7-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΔευτέρα22/11/2116:30ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.4-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο20/11/2111:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.1-8
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο20/11/2111:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο27/11/2110:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.2-2
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο27/11/2112:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΟΥ Ι.5-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο04/12/2110:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.3-5
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο04/12/2111:00ΣΤΟΦΟΡΟΣ Γ., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο18/12/2111:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΣΤΟΦΟΡΟΣ Γ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.2-8
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο22/01/2211:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ