Ristretto Cafe - Coffee Mill
IONION P. LINES
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Katavothres Club-Restaurant
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Byron Sport
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
crepaland
Τρίτη Γενιά
Mirabel CityCenter Hotel

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Α ΟΜΙΛΟΣ

<< SUPER CUP
Β ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο10/10/2011:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.0-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη14/10/2019:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο17/10/2011:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.2-3
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο17/10/2015:15ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο24/10/2011:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.2-4
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο24/10/2015:15ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο31/10/2011:30ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.2-2
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΚυριακή01/11/2015:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.1-7


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο07/11/2011:30Αναβλήθηκε
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή08/11/2015:00Αναβλήθηκε


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο14/11/2011:30Αναβλήθηκε
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΚυριακή15/11/2015:00Αναβλήθηκε