IONION P. LINES
Mirabel CityCenter Hotel
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Katavothres Club-Restaurant
Byron Sport
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Τρίτη Γενιά
crepaland

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Πρωτάθλημα Κ14


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο09/11/1911:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.7-1
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο09/11/1911:15ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ Μ.11-0
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο09/11/1915:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.5-3
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή10/11/1911:30ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ.6-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο16/11/1911:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.10-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο16/11/1911:00ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.0-5
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο16/11/1911:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΔΟΥΛΟΥ Ι.7-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή17/11/1911:30ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ., ΔΟΥΛΟΥ Ι.3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο23/11/1911:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ.4-5
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο23/11/1911:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-5
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο23/11/1911:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ., ΔΟΥΛΟΥ Ι.0-9


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο30/11/1911:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΟΥ Ι.5-0
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο30/11/1911:15ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΘΩΜΑΣ Β.0-2
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή01/12/1911:00ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ.7-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή01/12/1911:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο07/12/1911:00ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΛΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο07/12/1911:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.6-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή08/12/1910:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β., ΔΟΥΛΟΥ Ι.1-0
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή08/12/1911:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-12


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο14/12/1911:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ Μ.0-6
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο11/01/2011:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.3-1
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο11/01/2011:15ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή12/01/2011:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο21/12/1910:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ Μ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.9-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο21/12/1911:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΘΩΜΑΣ Β.0-1
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο21/12/1911:00ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-4
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο21/12/1912:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ Μ.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο18/01/2010:30ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-6
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή19/01/2011:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.4-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή19/01/2011:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΛΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή19/01/2011:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο25/01/2010:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.2-5
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο25/01/2011:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.1-8
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο25/01/2011:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή26/01/2011:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο01/02/2010:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.3-4
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο01/02/2011:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο01/02/2014:45ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.6-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή02/02/2011:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.7-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο08/02/2011:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο08/02/2011:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΘΩΜΑΣ Β.0-8
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο08/02/2011:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.4-3
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο08/02/2011:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο15/02/2009:45ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΘΩΜΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο15/02/2011:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.2-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή16/02/2011:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.1-4
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή16/02/2011:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΛΗΣ Α.9-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο22/02/2009:45ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β.3-2
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο22/02/2011:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.9-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή23/02/2011:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β.0-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο14/03/2011:30Αναβλήθηκε


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο07/03/2011:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-12
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο07/03/2011:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο07/03/2011:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β.Αναβλήθηκε
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΚυριακή08/03/2011:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.3-1