crepaland
Katavothres Club-Restaurant
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Mirabel CityCenter Hotel
IONION P. LINES
Byron Sport
Τρίτη Γενιά
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας


Σημείωση: Η διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο19/10/1915:15
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή20/10/1911:30
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή20/10/1915:15
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή20/10/1916:15
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή20/10/1916:15
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή27/10/1912:00
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή27/10/1915:00
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο02/11/1915:00
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο02/11/1915:00
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή03/11/1911:00
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/11/1911:15
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή10/11/1915:00
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη13/11/1915:00
Ρεπό: A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο16/11/1915:00
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή17/11/1915:00
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή17/11/1915:00
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή24/11/1911:15
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή24/11/1915:00
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή24/11/1915:00
Ρεπό: ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή01/12/1911:15
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή01/12/1915:00
Ρεπό: ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή08/12/1911:30
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή08/12/1915:00
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή08/12/1915:00
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο14/12/1915:00
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή15/12/1911:30
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο21/12/1915:00
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή22/12/1911:00
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή22/12/1915:00
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή22/12/1915:00
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή22/12/1915:00
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο04/01/2015:00
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή05/01/2011:00
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή05/01/2015:00
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή05/01/2015:00
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή05/01/2015:00
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ