Byron Sport
crepaland
Mirabel CityCenter Hotel
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Τρίτη Γενιά
Katavothres Club-Restaurant
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
IONION P. LINES
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Πρωτάθλημα Κ8

<< Πρωτάθλημα Κ10

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη25/06/2419:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.0-14
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη25/06/2419:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.3-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη25/06/2420:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.1-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη25/06/2420:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΠέμπτη27/06/2419:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.0-7
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΠέμπτη27/06/2419:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.10-0
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΠέμπτη27/06/2420:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΠέμπτη27/06/2420:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΠαρασκευή28/06/2420:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.7-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο29/06/2418:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.3-0
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο29/06/2418:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-4
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο29/06/2419:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.10-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή30/06/2418:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-8
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή30/06/2418:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.1-3
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή30/06/2419:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-2
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή30/06/2419:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΔευτέρα01/07/2418:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.3-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΔευτέρα01/07/2418:30ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.6-0
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΔευτέρα01/07/2419:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.10-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΔευτέρα01/07/2419:30ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη02/07/2418:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.1-2
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη02/07/2418:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.3-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη02/07/2419:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.1-4
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη02/07/2419:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη03/07/2418:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.0-4
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη03/07/2418:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-5
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη03/07/2419:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.3-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη03/07/2419:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.3-2