ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Τρίτη Γενιά
Katavothres Club-Restaurant
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Byron Sport
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Mirabel CityCenter Hotel
IONION P. LINES
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
crepaland

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Πρωτάθλημα Β Κατηγορίας

<< Β Κατηγορία Αγώνες Κατάταξης

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο.Κ.Ι.ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή21/01/2415:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗ Κ.0-6
Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Β - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή21/01/2418:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Ρεπό: Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο27/01/2415:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ ΒΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή28/01/2418:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.1-2
Ρεπό: Α.Ο.Κ.Ι.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο03/02/2415:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ ΒΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή04/02/2415:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗ Κ.5-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο10/02/2415:45ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Β - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή11/02/2418:00ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΘΩΜΑΣ Β.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.0-8
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή18/02/2415:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗ Κ.1-4
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Β

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ ΒΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή25/02/2415:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
Α.Ο.Κ.Ι. - Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή25/02/2418:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.2-2
Ρεπό: Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή03/03/2415:15ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Β - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή03/03/2418:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗ Κ.3-1
Ρεπό: Α.Ο.Κ.Ι.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ.Ι. - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο09/03/2415:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗ Κ.8-0
Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/03/2418:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗ Κ.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ.Ι. - Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ ΒΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο16/03/2414:15ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.3-2
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο16/03/2416:15ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.0-3 α.α.
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞ00/00/0000:00
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο.Κ.Ι.ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο23/03/2416:30ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.6-2
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Β