Katavothres Club-Restaurant
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Τρίτη Γενιά
Byron Sport
Mirabel CityCenter Hotel
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
IONION P. LINES
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
crepaland

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Πρωτάθλημα Κ12


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο29/04/2311:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΙΣΗ Κ.0-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο29/04/2311:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.5-4
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο29/04/2311:30ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.1-4
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή30/04/2312:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΟΥ Ι.4-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο06/05/2311:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗ Κ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.7-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή07/05/2311:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.4-4
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή07/05/2311:30ΜΑΤΙΑΤΟΣ Ν., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΔευτέρα19/06/2310:450-1
Ρεπό: ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο13/05/2314:15ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-6
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο13/05/2316:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.1-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή14/05/2310:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.2-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη14/06/2317:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο20/05/2311:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.1-2
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο20/05/2311:30ΔΟΥΛΟΥ Ι.1-3
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο20/05/2311:30ΧΑΡΙΣΗ Κ.0-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο20/05/2317:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-3
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο27/05/2310:30ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.2-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο27/05/2311:30ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο27/05/2317:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.2-4
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή28/05/2311:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο03/06/2310:30ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο03/06/2311:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗ Κ.7-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή04/06/2317:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.0-4
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή04/06/2318:30ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗ Κ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη07/06/2317:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΤετάρτη07/06/2317:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.4-0
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΤετάρτη07/06/2317:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.3-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΤετάρτη07/06/2318:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο10/06/2311:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗ Κ.1-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο10/06/2318:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΙΣΗ Κ.4-0
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΚυριακή11/06/2310:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-2
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή11/06/2317:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-5
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο17/06/2310:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-4
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο17/06/2317:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-1
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο17/06/2317:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-6
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή18/06/2318:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.2-4
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ