ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Byron Sport
Τρίτη Γενιά
IONION P. LINES
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Mirabel CityCenter Hotel
crepaland
Katavothres Club-Restaurant

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ανακοίνωση

Αλλαγές Κ10 (11/6/2019 10:31)

Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου, το πρόγραμμα του Τουρνουά Κ10 «ΚΕΦΑΛΟΣ» 2019 διαμορφώνεται ως εξής :

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Τετάρτη

12/06/19

17:00

ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Τετάρτη

12/06/19

18:00

ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Πέμπτη

13/06/19

20:00

Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Τετάρτη

12/06/19

19:00

ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Τρίτη

11/06/19

18:00

Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ
 

9η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Παρασκευή

14/06/19

17:00

A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Παρασκευή

14/06/19

18:00

ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Παρασκευή

14/06/19

19:00

ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Παρασκευή

14/06/19

20:00

ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Παρασκευή

14/06/19

21:00

Ρεπό: Α.Ο.Κ.Ι.
 

10η Αγωνιστική

 

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

46

ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Σάββατο

15/06/19

17:00

47

Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Σάββατο

15/06/19

18:00

48

ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Σάββατο

15/06/19

19:00

49

ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Σάββατο

15/06/19

21:00

50

ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Σάββατο

15/06/19

20:00

Ρεπό: Α.Ο. ΕΡΥΣΣΟΥ
 

11η Αγωνιστική

 

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

51

A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Κυριακή

16/06/19

17:00

52

ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Κυριακή

16/06/19

20:00

53

ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Κυριακή

16/06/19

18:00

54

ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Κυριακή

16/06/19

19:00

55

ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - Α.Ο.Κ.Ι.

Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5

Κυριακή

16/06/19

21:00

Ρεπό: Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ