IONION P. LINES
Mirabel CityCenter Hotel
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Mythos +estiasis
Kefalonian Lines Shipping Company
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Byron Sport
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Katavothres Club-Restaurant

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ανακοίνωση

Αναδιάρθρωση Προγράμματος Προπαίδων Α & Β Ομίλου (04/4/2018 11:52)

Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου το Πρόγραμμα Αγώνων των Πρωταθλημάτων Προπαίδων Α’ και Β’ Ομίλου, μετά τις κληρώσεις των αγώνων Κατάταξης της Α’ και Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας διαμορφώνεται ως εξής :

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωτάθλημα Προπαίδων - Α Όμιλος

7η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

Σάββατο

28/04/18

11:00

ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣ

Τετάρτη

11/04/18

11:00

ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Τετάρτη

11/04/18

15:00

Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ
 

8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

Κυριακή

15/04/18

12:00

ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣ

Σάββατο

14/04/18

11:00

ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Κυριακή

15/04/18

11:00

Ρεπό: ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
 

9η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣ

Σάββατο

21/04/18

11:00

ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Σάββατο

21/04/18

12:00

ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Σάββατο

21/04/18

11:00

Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κυριακή

29/04/18

12:00

ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣ

Σάββατο

28/04/18

10:30

ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

Κυριακή

29/04/18

12:00

Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ
 

11η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣ

Τετάρτη

02/05/18

15:00

ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Τετάρτη

02/05/18

16:00

ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Τετάρτη

02/05/18

18:30

Ρεπό: ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Κυριακή

06/05/18

12:00

ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ

Σάββατο

05/05/18

11:00

ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣ

Σάββατο

05/05/18

10:30

Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
 

13η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣ

Σάββατο

12/05/18

11:00

ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Σάββατο

12/05/18

11:00

ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

Κυριακή

13/05/18

18:00

Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ
 

14η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣ

Σάββατο

19/05/18

11:00

ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Σάββατο

19/05/18

11:00

ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ

Σάββατο

19/05/18

17:00

Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

 

 

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωτάθλημα Προπαίδων - B Όμιλος

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΣ ΟΜΑΛΑ

ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ

Κυριακή

15/04/18

12:00

ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ

Τετάρτη

18/04/18

18:00

ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Κυριακή

15/04/18

12:30

           
 

7η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κυριακή

22/04/18

12:00

ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Κυριακή

22/04/18

12:00

ΑΣ ΟΜΑΛΑ - ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

Κυριακή

22/04/18

11:00

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Σάββατο

28/04/18

12:30

ΑΣ ΟΜΑΛΑ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

Κυριακή

29/04/18

14:00

ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Κυριακή

29/04/18

12:00

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ

Σάββατο

05/05/18

12:30

ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΣ ΟΜΑΛΑ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Σάββατο

05/05/18

12:00

ΑΟ ΣΑΜΗΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ

Κυριακή

06/05/18

12:30

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΣ ΟΜΑΛΑ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

Κυριακή

13/05/18

16:30

ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ

Κυριακή

13/05/18

17:00

ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙ

Κυριακή

13/05/18

17:00