Byron Sport
Mirabel CityCenter Hotel
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
IONION P. LINES
Katavothres Club-Restaurant
Τρίτη Γενιά
crepaland
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Ristretto Cafe - Coffee Mill

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΦΑΛΟΣ 2019 - K10

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΦΑΛΟΣ 2019 - K8 >>

Σημείωση: Η διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή31/05/1916:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-2
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή31/05/1917:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή31/05/1918:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-5
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή31/05/1919:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-7
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή31/05/1920:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.12-4
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο01/06/1916:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο01/06/1917:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-7
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο01/06/1918:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο01/06/1919:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Τετάρτη05/06/1918:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
Ρεπό: ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα03/06/1916:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.9-4
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα03/06/1917:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.3-3
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα03/06/1918:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.6-2
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα03/06/1919:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-8
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα03/06/1920:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.1-7
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή07/06/1916:00ΚΑΡΛΗΣ Α.9-1
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή07/06/1917:00ΚΑΡΛΗΣ Α.3-0
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή07/06/1918:00ΚΑΡΛΗΣ Α.3-5
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή07/06/1919:00ΚΑΡΛΗΣ Α.3-3
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή07/06/1920:00ΚΑΡΛΗΣ Α.0-4
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο08/06/1915:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.3-1
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο08/06/1916:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.0-7
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο08/06/1917:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.4-4
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο08/06/1918:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.6-0
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο08/06/1919:00ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.1-10
Ρεπό: ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή09/06/1916:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.8-2
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή09/06/1917:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.6-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή09/06/1918:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.4-1
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή09/06/1919:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.2-3
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή09/06/1920:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-6
Ρεπό: A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα10/06/1916:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-3
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα10/06/1917:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.1-8
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα10/06/1918:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-5
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα10/06/1919:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.1-2
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Δευτέρα10/06/1920:00ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-1
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Τρίτη11/06/1918:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-7
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Τετάρτη12/06/1916:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.5-4
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Τετάρτη12/06/1917:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.6-1
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Τετάρτη12/06/1918:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.4-4
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Πέμπτη13/06/1920:00ΚΑΡΛΗΣ Α.3-8
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή14/06/1917:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή14/06/1918:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-6
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή14/06/1919:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1
ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή14/06/1920:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Παρασκευή14/06/1921:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.8-1
Ρεπό: Α.Ο.Κ.Ι.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο15/06/1917:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.4-3
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο15/06/1918:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.4-7
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο15/06/1919:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.3-5
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο15/06/1920:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.6-3
ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Σάββατο15/06/1921:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.1-4
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή16/06/1917:00ΚΑΡΛΗΣ Α.4-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή16/06/1918:00ΚΑΡΛΗΣ Α.5-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή16/06/1919:00ΚΑΡΛΗΣ Α.3-8
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή16/06/1920:00ΚΑΡΛΗΣ Α.4-1
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - Α.Ο.Κ.Ι.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5Κυριακή16/06/1921:00ΚΑΡΛΗΣ Α.1-7
Ρεπό: ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ